اخبار اتحادیهاخبار نمایشگاهی

امپکس تنها نمایشگاه تخصصی چرم و کفش در سال ۱۳۹۹

رسول شجری رئیس اتحادیه کفاشان دستدوز تهران در گفتگو با خبرنگار ماهنامه بازار چرم و کفش هفتمین نمایشگاه بین‌المللی امپکس (۹) را تنها نمایشگاهی خواند که در سال ۹۹ در صنعت کفش ، کیف ، چرم و صنایع وابسته در کشور برگزار میشود.

رئیس ستاد نمایشگاه امپکس در ابتدای این گفتگو هدف از برگزاری این دوره از نمایشگاه را ایجاد امید در بین دست اندرکاران صنعت کفش کشور اعلام کرد و افزود ؛
نمایشگاه امپکس در شرایط رکود اقتصادی ناشی از تحریمهای بین المللی و شیوع کرونا در کشور برگزار میشود. شرایطی که تمامی صنایع از جمله صنعت کفش و چرم را دچار بحران و ناامیدی کرده است.
وی افزود تلاش میکنیم با برگزاری موفق و شایسته این نمایشگاه سال ۱۴۰۰ را با رویکردی جدید و سرشار از امید و نشاط برای صنعت کفش کشور آغاز کنیم.

وی درباره ی مشخصات این دوره نمایشگاه گفت ؛ نمایشگاه امپکس تنها نمایشگاه مرتبط با صنایع چرم ، کیف و کفش است که در سال پایانی این سده خورشیدی در کشور برگزار میشود.
این نمایشگاه با بیش از 100 شرکت کننده و در سالنهای 40 و 44 (خلیج فارس) در فضایی به وسعت 9 هزار مترمربع برگزار میشود.

به گفته رسول شجری در این دوره از نمایشگاه امپکس بجز شرکتهای ایرانی شرکتهایی از کشور ترکیه و چند شرکت از ایتالیا بطور انفرادی یا از طریق نمایندگیهای خود غرفه دارند. همچنین هیات های تجاری از کشورهای سنگال، عراق و افغانستان به عنوان خریدار از نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

او درباره ی شرکتهای ایرانی شرکت کننده در نمایشگاه افزود؛ کارخانجات، بنکداران و واردکنندگانی از شهرهای تهران، تبریز، مشهد، قم و اصفهان در نمایشگاه امسال حضور دارند و با توجه به دعوتنامه هایی که برای بازدید ازنمایشگاه برای دست اندرکاران صنایع کفش ، کیف و چرم در سراسر کشور ارسال کرده ایم امیدواریم بتوانیم نمایشگاهی درخور این صنعت بزرگ و در شان ملت شریف ایران برگزار کنیم.
خوشبختانه شرکت کنندگان امسال امپکس همگی از شرکتهای معتبر و مطرح کشور هستند که بنا دارند با وجود سختی هاو تنگناهای مالی سال ۱۳۹۹ غرفه هایی درخور بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی طراحی و اجرا کنند.

رسول شجری ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کسانی که در نمایشگاه امسال شرکت کرده اند گفت ؛ حفظ آبروی صنعت کفش کشور و تلاش برای بهبود وضع موجود وظیفه ی تمامی کسانی است که از این صنعت ارتزاق میکنند و من از همه ی آنها متشکرم.

به گفته ی رئیس اتحادیه کفاشان دستدوز تهران نمایشگاه امسال نیز همچون دوره های قبلی با همکاری و هدایت شش تشکل مرتبط با کفش، کیف، چرم ، لوازم ، ماشین آلات و صنایع وابسته برگزار میشود و بر این اساس تلاش شده است دوره های آموزشی درباره «تکمیل کفش» با رعایت پروتکلهای بهداشتی مورد تایید ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شود و رایزنی با مدرسان داخلی و خارجی در این باره ادامه دارد.

رسول شجری درباره رعایت پروتکلهای بهداشتی مورد تایید ستادملی مقابله با کرونا برای غرفه داران و بازدیدکنندگان افزود ، قبل از ورود به سالن دمای بدن افراد با دستگاه تب سنج کنترل میشود. همچنین دستگاههای الکل پاش در تمامی ورودی سالنها تعبیه شده و تمهیداتی برای جلوگیری از شلوغی سالها اندیشیده شده است.

وی در پایان گفتگو از تمامی کسانی که قصد دعوت از میهمانان خود برای بازدید از نهمین نمایشگا امپکس را دارند خواست برای دریافت کارت دعوت رایگان با تلفن 77531860 ستاد برگزاری نمایشگاه امپکس تماس بگیرند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا