اخبار اتحادیه

پیشنهاد امضای تفاهم نامه همکاری با اتحادیه کفاشان دست دوز تهران

نشست مشترک میان رئیس اتحادیه کفاشان و کارشناسان صندوق واقع در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران

به منظور حمایت بیشتر از صنایع کوچک و بنگاه‌های تولیدی در حوزه کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته، نشست مشترک و صمیمانه‌ای میان رئیس اتحادیه کفاشان و کارشناسان صندوق واقع در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

به منظور حمایت بیشتر از صنایع کوچک و بنگاه های تولیدی در حوزه کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته، نشست مشترک و صمیمانه‌ای میان رئیس اتحادیه کفاشان و کارشناسان صندوق واقع در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

در ابتدا کارشناس صندوق توضیحاتی را در خصوص خدمات صندوق و حمایت‌هایی که از صنایع کوچک ارائه داد و سازوکار دریافت ضمانت نامه و حمایت از صنایع کوچک از طریق صندوق را شرح داد.  این صحبت ها مورد استقبال رئیس اتحادیه قرار گرفت و قرار بر این شد تا تفاهم نامه ای در این زمینه با اتحادیه امضا شود تا اقدامات در خصوص کمک به واحدهای تولیدی تسریع یابد.

در این نشست، رسول شجری رئیس اتحادیه کفاشان ضمن تشکر از حضور صندوق در هشتمین نمایشگاه کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته خواستار گسترش همکاری با صندوق و امضای تفاهم نامه شد تا تامین مالی واحدهای تولیدی در این زمینه صورت گیرد.

رسول شجری ضمن ابراز خرسندی از استقبال خوب تولیدکنندگان و حضور صندوق ضمانت در میان واحدهای تولیدی حاضر در نمایشگاه خاطرنشان کرد: وجود صندوق‌ها و سازمان‌های حمایتی در میان واحدهای تولیدی ایده خوب و هدفمندی است و به نیاز تولیدکنندگان پاسخ می‌دهد.

وی افزود: با شرکت شهرک های صنعتی و جناب آقای رسولیان مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی ایران هم صحبتی داشتیم تا همکاری‌ گسترش یابد و در قالب خوشه و زون صنعتی زمین هایی را در اختیار واحدهای صنعتی (در حوزه کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته) قرار دهند و در همین راستا نیز همکاری با صندوق برای تامین مالی و حمایت از واحدهای تولیدی نیز تسریع پیدا کند چرا که این حمایت‌ها موجب افزایش تولید داخلی و به دنبال آن افزایش کیفیت تولیدات می‌شود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا